Xiaomi | Sound Pocket | QBH4269GL | 5 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable
- TootjadXiaomi
- Mudel: QBH4269GL
- Saadavus: 5
-
23€
Xiaomi | Sound Pocket | QBH4269GL | 5 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 78 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Net weight | 0.217 kg |
| Palette Qty | 1763 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Sound Pocket |
| Producer product name | QBH4269GL |
| Tare weight (kg) | 0.063 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.0005538 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

